SilesiaNet

usługi ogólnobudowlane

logo

Fachowcy


Tutaj znajdziesz wszyskie pytania
√ Tutaj znajdziesz wszyskie pytania
uprawnienia-budowlane.com

Obawiasz się, że egzamin na uprawnienia budowlane w 2017 roku będzie trudniejszy niż te z poprzednich lat? Przeraża Cię ilość materiału, który należy opanować? Jeśli wejdziesz na uprawnienia-budowlane.com to przekonasz się, że przy pomocy oferowanego przez nich oprogramowania bez problemu nauczysz się odpowiedzi na każde pytanie. Posiadają oni największą bazę na rynku, bo stanowiącą aż około czterech tysięcy pytań. Dodatkowych informacji na ten temat dowiesz się odwiedzając ich stronę internetową.

Invest Construction
ul. Spółdzielcza 2
19-200 Grajewo
woj. warmińsko-mazurskie
Tel. 515870249


Sprawdzone inspekcje
√ Sprawdzone inspekcje
www.ibsbudownictwo.pl

Na stronie internetowej www.ibsbudownictwo.pl znajdziesz szczegóły dotyczące usługi takiej jak audyt energetyczny budynku. Firma IBS Budownictwo od lat dba o bezpieczeństwo konstrukcji oraz stanu instalacji budynków. Tutaj ważny jest każdy szczegół. Nieodpowiednia konserwacja, lub brak kontroli stanu budynku może prowadzić do nieoczekiwanych konsekwencji, które w przypadku bloków czy kamienic, mogą mieć katastrofalne skutki.

IBS Budownictwo
ul. Odrowąża 15
03-310 Warszawa
woj. mazowieckie
Tel. 501 711 896


Firma usługowa z Poznania
√ Firma usługowa z Poznania
dach-bus.pl

Dach-Buś to firma złożona z fachowców, którzy już od wielu lat zajmują się ocieplaniem dachów, blacharstwem oraz dekarstwem. Firma ta dzięki wieloletniemu działaniu na rynku, wykonaniu wielu prac remontowych posiada duże doświadczenie jak i bogate umiejętności swoich pracowników. Do każdego zlecenia jak i klienta podchodzą z dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Ich usługi od samego istnienia firmy stały na najwyższym poziomie. Tej firmie mogą Państwo w 100% zaufać i polecić swój remont dachu. Polecam i zapraszam również do odwiedzenia ich strony internetowej i poznania pełnego zakresu usług oraz zdjęć z już wykonanych prac.

Blacharstwo-dekarstwo Dach-Buś
ul. Konarzewska 10
60-101 Poznań
woj. wielkopolskie
Tel. 693 208 701