SilesiaNet

usługi ogólnobudowlane

logo

Konstrukcje Stalowe


Produkcja elementów metalowych
√ Produkcja elementów metalowych
http://zomit.eu/uslugi/obrobka-skrawaniem.html

Firma ZOMIT to przedsiębiorstwo, którego specjalizacja to obróbka metali. Ich produkty i usługi są niezwykle ważne w prawie każdej dziedzinie życia. Specjalistyczny sprzęt jest oparty na najnowocześniejszej technologii, co sprawia, że wytwarzane przez niego gotowe produkty będą trwałe i solidne oraz dokładnie wykonane. Ponadto, ZOMIT zatrudnia tylko takich pracowników, którzy mogą pochwalić się wysokimi kwalifikacjami w tej branży. Więcej informacji na temat ich działania można znaleźć na ich stronie internetowej.

Zomit
ul. Grunwaldzka 68,
83-000 Pruszcz Gdański,
woj. zachodniopomorskie
Tel. 58 301 93 65


Hale namiotowe - konstrukcje namiotowe
√ Hale namiotowe - konstrukcje namiotowe
http://www.taniehale.com.pl

Firma poleca hale namiotowe, hale modułowe, konstrukcje namiotowe, lekkie hale przenośne, magazynowe, bramy rolowane w rozmiarach typu A i B. Nasze konstrukcje stalowe są lekkie, łatwe w montażu i demontażu, modułowe, estetyczne i wytrzymałe. Szybkość i mobilność to podstawa w dzisiejszych czasach co gwarantuje ABZ. Zapraszamy po ofertę. Zamów już teraz nasze hale modułowe, namiotowe, przenośne i inne konstrukcje namiotowe. Więcej informacji znajdą Państwo pod adresem http://www.taniehale.com.pl/informacje.html. Serdecznie zapraszamy.pawilonysoltysiak.pl

Solidny fabrykant garaży firma http://pawilonysoltysiak.pl/ z województwa wielkopolskiego zamierza pokazać ciekawą ofertę, znajdującą użytek w wielu branżach przemysłu i świadczeń. W bogatej gamie rozwiązań gwarantujemy Klientom gotowe garaże, hale i pawilony wykonane z niezawodnej warstwowej płyty obornickiej. Nieoceniona eksperiencja poparta jest ogromem stworzonych zleceń, a wysoka klasa złożonych hal daje długą eksploatację.

Pawilony Sołtysiak
ul. Krosin 7A,
64-710 Połajewo,
woj. wielkopolskie
Tel. 662 012 088