SilesiaNet

usługi ogólnobudowlane

logo

Maszyny I Narzędzia


https://www.hkl.pl/
√ https://www.hkl.pl/
www.hkl.pl

W magazynach firmy HKL Polska znajdują się części do maszyn Bomag. Oferta obejmuje tylko oryginalne elementy maszyn. W bogatej ofercie znajdują się: filtry powietrza, filtry do układu sterowania, amortyzatory lub uchwyty zaciskowe. Bomag specjalizuje się w dostarczaniu na rynek sprzętu do budowy dróg i autostrad. Chociażby wiele modeli walców. Czasami niestety niemieckie precyzji trzeba pomóc fachową ręką i wymienić zużyty element. Wieloletnie doświadczenie pozwala jak najlepiej dostosować się do Państwa wymagań. Firma HKL to partner biznesowy, na którego warto postawić.

HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.
ul. Szarych Szeregów 23
60-462 Poznań
woj. wielkopolskie
Tel. 61 665 79 00


AJB Klima

Jeśli potrzebują Państwo pompy ciepła w Łodzi, Szczecinie, Wrocławiu czy innym mieście, warto skontaktować się ze znaną i cenioną w Polsce firmą AJB Klima. Dzięki temu, że jest to rozwiązanie bazujące na wykorzystaniu odnawialnych źródeł, można przy jego pomocy zadbać o środowisko naturalne. Co więcej, AJB Klima zapewnia swoim klientom atrakcyjne promocje i rabaty, przez co pompy ciepła powietrze-woda stają się urządzeniami na każdą kieszeń. Do wyboru są urządzenia np. marki LG czy Mitsubishi Electric.

AJB Klima
ul. Gdańska 54/308
90-612 Łódź
woj. łódzkie
Tel. 48 507 07 07 11


Szybkie wbijanie gwoździ
√ Szybkie wbijanie gwoździ
www.jedmar.pl

Każda gwoździarka dostępna w sklepie internetowym Jedmar to gwarancja najwyższej jakości wykonania w atrakcyjnej cenie. Urządzenie to będzie ogromnym ułatwieniem przy różnego rodzaju pracach dekarskich, stolarskich, a nawet budowniczych, przy konstrukcji domów z drewna. Dostępne w owym sklepie przyrządy wyróżniają się wysoką niezawodnością, ponieważ pochodzą od znanych i cenionych w Europie producentów. Aby zapoznać się z pełną ofertą, można udać się na stronę http://www.jedmar.pl/

Jedmar
ul. Zachodnia 13
62-007 Bugaj
woj. wielkopolskie
Tel. 607 270 252